Firma "PINEA" działa od 1991 roku. Naszą specjalnością są meble do pracy. Przede wszystkim do laboratoriów, pomieszczeń biurowych, zapleczy socjalnych, recepcji, a także - gabinetów, sal konferencyjnych i oczywiście - do domów.
   Oferujemy biurka, stanowiska komputerowe, stoły konferencyjne, szafy, szafki i regały, lady recepcyjne, a z mebli laboratoryjnych: stoły przyścienne, wyspowe i wagowe, szafy na chemikalia, stanowiska do mycia, itd.
   Dostarczamy zarówno meble standardowe, jak też najbardziej nawet nietypowe - do celów specjalnych. Wśród naszych klientów są instytucje państwowe i urzędy administracji publicznej, wyższe uczelnie, placówki naukowo-badawcze, małe i wielkie przedsiębiorstwa, szpitale, jak również wiele osób prywatnych, które swoje stanowisko pracy musiały przygotować w domu.
Pinea    Oprócz własnych produktów w ofercie posiadamy też wyroby innych firm. Jesteśmy dostawcą krzeseł i foteli najlepszych polskich (m.in. Nowy Styl, Bejot, Drewsystem) i europejskich (m.in. Aeris, Nardi, Seipo, Resol) producentów. Dajemy możliwość wyboru...
   Naszym celem nie jest ilość, lecz jakość; nie to, co podoba się wszystkim, ale to, czego szukacie właśnie Wy. Być może potrzebujecie coś wyjątkowego, najlepszego, niepowtarzalnego ... Postaramy się to dla Was zrobić.

   Zapraszamy...